Prowadzimy zajęcia w terenie, na sali i na placu, dla małych grup dzieci i dorosłych lub w formie zajęć indywidualnych. Zajęcia mają charakter sportowy, osoby które chcą w nich brać udział uczestniczą w spacerach z psami i wykonywaniu wspólnych aktywności ruchowych z psem często na powietrzu. Wymagany ciepły strój zależnie od pogody.

Terminy zajęć : poniedziałki i czwartki w godzinach 14 – 18 , Poznań lub Gniezno. Wymagane wcześniejsze zapisy i rozmowa kwalifikacyjna umożliwiająca zapoznanie z naszymi psami. Możliwe też są zajęcia z udziałem Waszych psów po wcześniejszym uzgodnieniu i kwalifikacji.

W 2021 roku wprowadzamy innowacyjną metodę dogoterapii z udziałem zdalnym przy użyciu komunikatorów typu zoom . Ta metoda pracy polecana jest dla osób które z różnych powodów nie wychodzą z domu. Przed rozpoczęciem zajęć odbywają się konsultacje kwalifikacyjne z psychologiem, dogoterapeutą. Koszt konsultacji uszczegółowiającej cel i program pracy terapeutycznej : 60 zł za 20 min rozmowy telefonicznej, odbywającej się we wcześniej ustalonym terminie. Można zadać pytanie o możliwość zajęć w swoim przypadku – bezpłatne, po potwierdzeniu możliwości zajęć konieczna będzie rozmowa w celu ustalenia oczekiwań i ułożenia planu zajęć.

Za względu na dużą ilość zgłoszeń nasze terminy są dość odległe, prosimy o cierpliwość, staramy się każdemu z Państwa znaleźć najkorzystniejszą propozycję.

Rejestracja i informacje o cenach sesji dogoterapii indywidualnej i grupowej : tel. 790 315 650 ( proszę zostawić sms, jeżeli nie odbierzemy, ponieważ gdy pracujemy nie możemy odebrać telefonu i wówczas skontaktujemy się w ciągu kilku dni. Preferujemy kontakt mailowy ze względu na lepszą dostępność czasową ).

Zgłoszenia mailowo : kontakt@psychoterapia-zdrowie.pl

Opłaty należy dokonać na dzień przed terminem zajęć bezpośrednio na konto i przesłać potwierdzenie na maila :

mBANK 03 1140 2004 0000 3302 7828 1619

Brak opłaty z wysłanym mailowo potwierdzeniem na 24 godziny przed terminem zajęć oznacza rezygnację z zajęć. Nieodwołane zajęcia skutkują miejscem na końcu listy oczekujących w umówieniu na kolejne.

Zdjęcie : Małgorzata Frankowska Fotografia – Karmen na zajęciach w DOG TOK Szkoleniowy Raj