Warsztaty w małych kilkuosobowych grupach prowadzone na terenie poradni w Poznaniu lub Gnieźnie dla osób które zastanawiają się nad posiadaniem psa, chcą dowiedzieć się w jaki sposób zapewnić szczeniakowi bezpieczeństwo i rozwój w nowym domu, jak karmić psa,jak dbać o jego zdrowie,  jakie zabawy mu proponować, ile ruchu i ile odpoczynku mu zapewnić. Niektórzy zastanawiają się co w przyszłości będą mogli robić wspólnie z psem, jakie aktywności sportowe lub treningowe podejmować  –  w jakiej intensywności należy je  podejmować. To spotkania dla tych którzy chcą przemyśleć jak uczyć psa, oraz jak nawiązać skuteczną komunikację i porozumienie. Przyjmujemy też osoby posiadające już psy , które chcą podnosić swoje kompetencje. 

Prowadzący warsztaty – psycholog, instruktor szkolenia psów, psychoterapeuta systemowy , lekarz psychiatra dzieci, młodzieży i dorosłych, czyli osoba z ponad 20 letnim stażem w pracy z osobami podejmującymi decyzję, lub rozwiązującymi różne problemy,  specjalista od emocji i zachowań, oraz wiedzy o procesach pamięciowych i technikach uczenia się ludzi i zwierząt – od kilku lat aktywnie uczestnicząc w seminariach kynologicznych weryfikuję wiedzę o podobieństwach  procesów neurofizjologicznych oraz biologii  psów i ludzi. Wiele lat pracuję nad poprawą technik komunikacji u ludzi, obecnie zajmuję się komunikacją  w szerszym zakresie  bo skuteczną  komunikacją ludzi i psów. Na warsztatach poza zdobyciem wiedzy o psach, oraz przygotowaniem się do przyjęcia do domu szczeniaka, zdobytą wiedzą o rozwoju psa i jego potrzebach rozwojowych, można uzyskać porady i kontakty do najlepszych specjalistów w dziedzinie kynologii z którymi mam kontakt, a którzy specjalizują się w danych problemach jakie zgłaszacie jeśli macie już w domu psa i szczeniak ma być kolejnym domownikiem. 

Zgłoszenia mailowo: kontakt@psychoterapia –zdrowie.pl
Miejsce warsztatów : Poradnie Diamed Poznań lub Gniezno
Cena : 40 zł za spotkanie grupowe min. liczba  to 4 uczestników max. 6
            150 zł za spotkanie indywidualne z możliwością kontaktu mailowego na ustalonych indywidualnie zasadach (lub standard  – 4 odpowiedzi mailowe w ciągu miesiąca od konsultacji )